O gabinecie

Nasz gabinet

Gabinet Kosmetyczny Bellart to miejsce,
gdzie możesz czuć się bezpiecznie i pewnie.

Gabinet jest dla Was-byście znalazły odrobinę spokoju i relaksu oraz dla mnie -miejscem gdzie mogę się realizować.
W naszym gabinecie wykonuję szeroką gamę zabiegów na twarz, dłonie i stopy dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizuję się w zabiegach przeciwzmarszczkowych i na rozszerzone naczynka. Pomagam osobom z problemami hormonalnymi, które dają negatywny wpływ na skórę.

Dysponuję sporym doświadczeniem i spektakularnymi rozwiązaniami.

Dzień po dniu pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych usług. Obok tradycyjnych zabiegów proponuję zabiegi nowoczesne, niekoniecznie wykonywane przy użyciu specjalistycznej aparatury,ale wykorzystujące najnowocześniejsze technologie.

Doświadczenie

Witam serdecznie. Zanim do mnie przyjdziesz i mi zaufasz- musisz mnie poznać. Nazywam się Joanna Bieniek i jestem magistrem kosmetologii.

Już ponad pół życia zajmuję się kosmetyką. Moje pierwsze szkolenie z doboru kosmetyków do potrzeb skóry odbyłam w 1996 r. (nie byłam wtedy pełnoletnia) w jednej z marek sprzedaży bezpośredniej. Później były makijaże i samodzielne dokształcanie. Pierwsze pieniądze zarobione dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom. Aż do czasu kiedy to hobby zamieniłam na zawód.

Ukończyłam Technikum Kosmetologiczne broniąc pracę na temat „Pielęgnacja skóry męskiej”. Następnie przyszła fascynacja stylizacją i zdobieniem paznokci. Udział w Mistrzostwach stylizacji paznokci a w 2009r zajęłam 2. miejsce w konkursie „Fantasmagorie 2009 Pin Up Girl”.

Byłam instruktorem marek „Nfu.Oh” oraz „I-nails” ale zawsze byłam kosmetyczką. Cały czas kształcę się na dodatkowych kursach i kongresach branżowych. Skończyłam studia na kierunku Kosmetologia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Moja praca licencjacka dotyczyła Zabiegów mezoterapii mikroigłowej a praca magisterska szczegółowo opisywała analizę terapii hybrydowej na blizny potrądzikowe z zastosowaniem kwasu PRX T33, mezoterapii mikroigłowej i EstGen.

Oprócz tego, że aktywnie pracuję w gabinecie dzielę się swoją wiedzą na kongresach kosmetologicznych o randze międzynarodowej oraz publikuję artykuły w prasie branżowej.