Personel

mgr JOANNA BIENIEK kosmetolog, podolog, stylistka paznokci

Już ponad pół życia zajmuję się kosmetyką, kosmetologią i bardzo ważne jest dla mnie to co nakładamy na skórę oraz to co się z nią będzie działo po zabiegu kosmetycznym.

1996 r. pierwsze szkolenie z doboru kosmetyków do potrzeb skóry. Później były makijaże i samodzielne dokształcanie.

2007 r. ukończyłam Technikum Kosmetologiczne broniąc pracę na temat „Pielęgnacja skóry męskiej”.

2018 r. skończyłam studia licencjackie, a moja badawcza praca licencjacka dotyczyła „mezoterapii mikroigłowej jako metody biostymulacji skóry poprzez kontrolowane uszkodzenie”.

2021 r. ukończyłam studia magisterskie – a moja praca magisterska dotyczyła przebudowy skóry z bliznami potrądzikowymi według mojej hybrydowej procedury zabiegowej opartej na połączeniu technik: buforowanego peelingu chemicznego TCA 33%, mezoterapii mikroigłowej oraz kosmetyków z laktoferyną.

Ciągle się dokształcam na szkoleniach indywidualnych, kongresach i sympozjach.

Jestem prelegentem na konferencjach branży beauty o randze krajowej i międzynarodowej oraz piszę artykuły w prasie kosmetologicznej. Jestem również wykładowcą na Warszawskiej Uczelni Medycznej. Swoją wiedza dzielę się również na spotkaniach stacjonarnych i on-line ze społecznościami lokalnymi.

Mogę świadomie powiedzieć że Kosmetologia to moja pasja. Niezwykle ważne są dla mnie procesy zachodzące w skórze, oraz to w jaki sposób będziemy wyglądać za jakiś czas.